Çırkan Mahallesi Başaran Sokak No: 21/5
Bodrum Kanal Açma Kanalizasyon Temizleme Lavabo Açma

Bodrum Baca Temizliği

Bodrum Baca Temizliği

BODRUM DA BACALARINIZI TEMİZLETİN HEM HAYATINIZI KORUYUN HEM KAZANÇLI ÇIKIN

Karbon monoksit ve yanmamış gaz zehirlenmesinden hayatlarını kaybeden insanların haberlerini her gün gazetelerde okuyorsunuz. Her kış bu haberler tekrar tekrar gazete sütunlarını işgal ediyor. Her yıl muntazaman temizlenmeyen bacalar

iyi çekmez, uzun süre temizlenmemiş bacalar ise kurum (is) birikmesi dolayısıyla tıkanır. Tıkanan bacalar, içerisinde bol miktarda karbon monoksit gazı bulunan dumanı geri teper, içeri verir. Bu gazı belirli bir süre solunum yoluyla ciğerlerine alan canlılar hayatlarını kaybederler. Bunun üç ana sebebi vardır:

Baca temizliği, itfaiye teşkilatından aldığı izinle ve belediye encümeninin belirlediği fiyat tarifesi üzerinden, faaliyet gösteren özel firmalara temizletilmelidir. Öellikle doğalgaz baca raporu olmayan evlere artık izin vermemekte olup bu konuda müşteri temsilcimizle görüşerek konu hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bacanız eğitimli ve kalifiye elemanlar tarafından hassas bir şekilde temizlenmiş olacağından, bacanızın çekişi çok iyi olacaktır. İyi çeken bir baca yakıtı tam yakacağından, hem daha az yakıtla daha çok ısınma sağlayarak baca temizliği için yaptığınız masrafı fazlasıyla geri kazanmış olacak, hem de karbon monoksit zehirlenmelerine karşı hayatınızı emniyete almış olacaksınız.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlendi *